Spółki prowzrostowe 20-24.05.2013

Postanowiłem nie zmieniać zwycięskiej drużyny i pozostawiam w portfelu te same spółki: Grupa Azoty, Ekoexport i CD Projekt. Przypominam że raport z analizami 18 najlepszych spółek po wynikach za I kwartał 2013 roku jest dostępny gratisowo dla wszystkich którzy wykupili lub wykupią roczny abonament. Każdy kolejny raport również otrzymają za darmo aż do czasu wygaśnięcia abonamentu. KUP ROCZNY ABONAMENT I OTRZYMAJ NAJNOWSZY RAPORT GRATIS ORAZ KAŻDY KOLEJNY RÓWNIEŻ GRATIS AŻ DO WYGAŚNIĘCIA ABONAMENTU! Więcej informacji dotyczących rocznego abonamentu na codzienne komentarze giełdowe i aktualizacje portfela inwestycyjnego można znaleźć tutaj: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Wielki powrót małych spółek

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 27-31.05.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.