SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 24-28.09.12

Pozbywam się Lotosa, który chyba się na ten moment skończył. Na uwagę zasługuje fakt że w środę był na 7% plusie w stosunku do zamknięcia z ubiegłego tygodnia. Przez okres 2 tygodni dał zatem zarobić zdrowe 14%, co jak na dużą, bądź co bądź, spółkę z WIG20, jest całkiem dobrym rezultatem. Pozbywam się jednak LTS ze względu na moją obawę o ponowną falę wyprzedaży na ropie naftowej. PKO również opuszcza ten krótkoterminowy, czysto spekulacyjny portfel. Od 1 sierpnia spółka dała zarobić ponad 15%, a w samym wrześniu zdrowe 3,34% co dla "grubasa" wcale nie jest mało. Zostawiam natomiast PZU - spółka, którą można traktować jako bezpieczną przystań na naszym rynku. Nowe spółki to: Comarch.

i Alchemia:

Trochę ryzykownie ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście stop lossy obowiązkowe tam gdzie tolerancja nas stratę się zacznie wyczerpywać (sprawa indywidualna) Zachęcam do obejrzenia/wysłuchania mojej ostatniej analizy video:

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Dlaczego FED zawiódł Wall Street?

czas czytania: 2 min.

Debata ekonomiczna PIS

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.