Spółki prowzrostowe na tydzień 29.04-03.05.2013

Po pierwsze postanowiłem pomimo wszystko nie pozbywać się Azotów, licząc na to że ubiegłotygodniowa dwudniowa mini-panika była mocno przesadzona, o czym świadczą po części kolejne 3 sesje, podczas których kurs odbił o prawie 12%. Przy okazji warto poruszyć temat dywidendy, która nie jest uwzględniona w notowaniach chociażby popularnego serwisu www.stooq.pl - gdyby nie 1,5 zł, które należy dodać do obecnego kursu, strata sięgnęłaby aż 9,69% w zeszłym tygodniu! Podsumowując tę spółkę, liczę na kontynuację agresywnego odbicia, które zostało zapoczątkowane w połowie ubiegłego tygodnia. Sprzedaż CD Projektu okazała się błędem, aczkolwiek jak wiadomo sytuacja tam, przez moment, wcale nie wyglądała za ciekawie. Cóż - takie życie spekulanta, że jak sytuacja robi się groźna to ucieka a jak się poprawia to szybko wraca. Tak też i czynię. CD projekt ponownie w portfelu! Cel 9 zł czyli 25% zysku do wyjęcia.

W portfelu po tej jednej zmianie pozostają: Azoty, CD Projekt i Integer.pl Przy okazji zapraszam do obejrzenia mojej ostatniej analizy video, w której podaje argumenty za nadejściem fundamentalnej hossy: Aktualnosci.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Czas akcji

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 06-10.05.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.