Spółki prowzrostowe na tydzień 30.01-03.02.2013

Proces przenoszenia kapitału z WIG20 na małe i średnie spółki został już dostrzeżony przez szerszą publiczność i powoli należy rozglądać się nad przecenionymi blue chipami ale jednak jeszcze nie na tak wysokich poziomach jak obecnie. PZU czy KGHM to wciąż wspaniałe spółki ale mogłyby zachęcić kupujących większą promocją. Uważam zatem że jeszcze nie pora na powrót do spółek z WIG20 i pozostaje z tymi samymi końmi na przyszły tydzień czyli stawiam ponownie na Azoty Tarnów, Grajewo i Zetkamę. Portfel po 31 tygodniach przyniósł skumulowany zysk (bez reinwestowania środków) wysokości +19,38%, na skuteczności 55% (17/31). Udało się pobić benchmark gdyż WIG20 zdołał w tym samym czasie zyskać 11,74%, natomiast WIG 16,70%.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

S&P500

czas czytania: 5 min.

Co dalej z WIG20? czyli coś dla kontraktowców

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.