Spore zakupy na Shoperze.

Kurs Shopera jest w trendzie wzrostowym od marca. Dzisiejsza sesja przyniosła wybicie na bardzo wysokim wolumenie, co może oznaczać zakończenie korekty trwającej od 31 lipca. Możliwy jest więc kolejny swing wzrostowy. Najbliższym kluczowym oporem jest teraz szczyt w okolicach 38-38,5 zł. Najbliższym wsparciem jest przebita dzisiaj strefa w okolicach 36-36,40 zł. Kolejna strefa wsparcia znajduje się w okolicach 34 zł.

Interwał dzienny, wykres roczny:

Jeśli najbliższa strefa oporu zostanie przebita, to kolejna może być w okolicach 44-45 zł. Na wykresie tygodniowym widzimy, że choć od marca trwa tu trend wzrostowy, to z perspektywy długoterminowej dopiero trwa walka od odwrócenie trendu spadkowego, który rozpoczął się w listopadzie 2021 roku. Historycznie kurs jest więc wciąż zdołowany i jeśli rzeczywiście udałoby się odwrócić trend, to będzie tu spore pole do odrabiania strat.

Interwał tygodniowy, wykres dwuletni:

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.