Spotkanie z zarządem QNA Technology S.A.

Zapraszamy na spotkanie on-line z Zarządem QNA Technology S.A., pioniera w syntezie i produkcji kropek kwantowych, emitujących światło niebieskie, innowacyjnego półprzewodnika wykorzystywanego m.in. do rozwoju wyświetlaczy nowych generacji. Spółka od grudnia 2023 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect.

Spotkanie odbędzie się w piątek 16.02.2024 o godz. 14:00.

LINK do transmisji na żywo👇

Nagranie będzie później dostępne od razu po zakończeniu transmisji pod tym samym linkiem.

Po krótkiej prezentacji spółki odbędzie się sesja pytań od uczestników poprzez czat.

W spotkaniu udział wezmą prezes zarządu – Artur Podhorodecki oraz członek zarządu i dyrektor finansowy – Maciej Adamczyk.

Artur Podhorodecki – prezes zarządu.

W spółce odpowiada za strategię i obszar rozwoju biznesu. Jest ekspertem w dziedzinie optycznej spektroskopii nanostruktur półprzewodnikowych oraz syntezy i funkcjonalizacji nanomateriałów nieorganicznych. Autor przeszło 130 publikacji naukowych i laureat licznych nagród. Przez wiele lat związany z Politechniką Wrocławską W latach 2011-2012 był członkiem Rady Młodych Naukowców będącej organem doradczym Ministra NiSW. W roku 2012 został powołany przez Ministra NiSW do Rady Naukowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, gdzie pełnił także funkcję członka Komisji Odwoławczej do roku 2016. Od roku 2020 pełni funkcję członka Rady Nadzorczej w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej. Z QNA Technology związany (jako założyciel) od 2016 r. Od roku 2021 profesor tytularny w dziedzinie nauki przyrodnicze.

Maciej Adamczyk – członek zarządu i dyrektor finansowy

W spółce odpowiada za finanse i relacje inwestorskie. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarach związanych z finansami i zarządzaniem operacyjnym. Posiada wykształcenie wyższe o profilu finansowym. W latach 2004 – 2009 pracował na stanowisku Dyrektora Finansowego w Mostostalu Wrocław S.A. Następnie, w FAM Grupa Kapitałowa S.A. – jako CFO oraz Członek Zarządu – odpowiadał za zarządzanie finansami i budowę giełdowej grupy kapitałowej. W latach 2011-2014 doradzał w zakresie transakcji M&A. W latach 2016 – 2020 związany był jako Dyrektor Operacyjny, a później Członek Zarządu z XTPL S.A., odpowiadając m. in. za wprowadzenie spółki na NewConnect i rynek regulowany. W latach 2020 – 2023 pracował dla funduszu typu family office, gdzie nadzorował transakcje o charakterze nieruchomościowym, a także zasiadał we władzach spółek związanych z obszarem nieruchomości. Z QNA Technology związany od 2023 r.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.