WealthSeed - najlepsza aplikacja do inwestowania na całym świecie

Ubiegły rok skłonił wielu polskich inwestorów do wyjścia na świat i zainwestowania w zagraniczne akcje i pasywne fundusze - tzw. ETF-y (Exchange Traded Fund).

Ja zacząłem korzystać z nowej aplikacji - WealthSeed, której założycielem i prezesem jest Filip Lachowski. Jego Tata - Sławomir Lachowski, wieloletni prezes mbanku i pionier bankowości elektronicznej w Polsce, zasiada w Radzie Nadzorczej.

Aplikacja ma bardzo szeroką ofertę zagranicznych akcji i ETF-ów, którymi można handlować za darmo (minimum zakupu 750 euro), natomiast polskie akcje można kupować i sprzedawać płacąc tylko 0,1% prowizji.

Bardzo prosta rejestracja zajmuje nie więcej niż 5 minut i można ją przeprowadzić całkowiecie on-line.

Środki pieniężne klientów WealthSeed są przechowywane na wydzielonych kontach u partnera bankowego (BGK), który dysponuje gwarancjami Skarbu Państwa. Dzięki temu gotówka klientów WealthSeed jest bezpieczna jak w banku.

Zachęcam do rejestracji w WealthSeed, korzystając z naszego linka afiliacyjnego, dzięki czemu uzyskamy niewielkie wynagrodzenie (nie wpłynie to absolutnie na wysokość Twoich opłat czy prowizji!) LINK poniżej.

O WealthSeed

WealthSeed (www.wealthseed.eu) to nowa polska platforma do łatwego inwestowania i zarządzania finansami osobistymi od twórców mBanku. WealthSeed łączy najważniejsze produkty inwestycyjne dla klientów indywidualnych (dostęp do globalnych akcji i ETF-ów za darmo, najtańsza oferta na GPW, supermarket funduszy inwestycyjnych) z usługami do zarządzania finansami osobistymi (wielowalutowe konta, atrakcyjny FX, płatności). Wkrótce usługi zostaną poszerzone o portfele zarządzane i karty. WealthSeed działa w oparciu o własną platformę technologiczną i licencje regulacyjne. WealthSeed jest firmą inwestycyjną i instytucją płatniczą licencjonowaną i nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Usługi są świadczone we współpracy z ekosystemem partnerów takich jak BlackRock -największa firma zarządzająca aktywami na świecie.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: Noctiluca

czas czytania: 2 min.

Szybki pociąg na Newagu.

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.